Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, zahraniční pobyt, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení a školní klub. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a knihovna.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, florbal, fotbal, badminton, šachový kroužek, výuka jazyků a hudební výchova. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole, v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Na Sadech 308, Třeboň.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 384 722 612.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Na Sadech 308, Třeboň, Jihočeský
ŘeditelMgr. Anna Kohoutová
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce