Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je na periferii a poskytuje denní studium. Výhody: besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze a gymnázium má zahradu. Gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá výuka jazyků a sport.

V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Havlíčkova 13, Týn nad Vltavou. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 385 722 053.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Havlíčkova 13, Týn nad Vltavou, Jihočeský
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Karel Hájek
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce