Obchodní akademie

Obchodní akademie je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna. Součástí školy je i posilovna a sportoviště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze a obchodní akademie má zahradu. Obchodní akademie má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna dějepisu. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá výuka jazyků. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Husova 1, České Budějovice. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 387 312 106.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
Husova 1, České Budějovice, Jihočeský
Webové stránkyObchodní akademie
ŘeditelIng. Lenka Kubátová
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce