Obchodní akademie

Obchodní akademie je jazyková škola, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, hřiště, herna a knihovna.

Obchodní akademie má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Obchodní akademie má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, keramika, turistický kroužek, rukodělný kroužek a zdravotnický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, přes WiFi a přes WiFi. Adresa školy je Vrchlického 567, Třeboň. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 384 721 153.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
Vrchlického 567, Třeboň, Jihočeský
Webové stránkyObchodní akademie
ŘeditelIng. Petr Káninský
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce