Soukromá střední škola Č. Budějovice,

Soukromá střední škola Č. Budějovice, je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a plavání.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Jeronýmova 28/22, České Budějovice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Zřizovatelem školy je soukromá společnost. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 386 354 440.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Soukromá střední škola Č. Budějovice,
Soukromá střední škola Č. Budějovice,
Jeronýmova 28/22, České Budějovice, Jihočeský
Webové stránkySoukromá střední škola Č. Budějovice,
ŘeditelPhDr. Alena Švepešová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce