Střední odborná škola a střední odborné učiliště

Střední odborná škola a střední odborné učiliště je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport.

V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 86, Písek. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 382 211 280.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Komenského 86, Písek, Jihočeský
ŘeditelMgr. Milan Rambous
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce