Střední odborná škola

Střední odborná škola je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a mezinárodní spolupráce se školami.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, technický kroužek a literárně dramatický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je V Jezárkách 745, Blatná. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 383 412 211.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola
Střední odborná škola
V Jezárkách 745, Blatná, Jihočeský
Webové stránkyStřední odborná škola
ŘeditelIng. Mgr. Pavel Kotrouš
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce