Střední odborná škola veterinární

Střední odborná škola veterinární je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední odborná škola veterinární má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, knihovna a učebna hudební výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, hudební výchova a literárně dramatický kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Rudolfovská 92, České Budějovice. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 387 924 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola veterinární
Střední odborná škola veterinární
Rudolfovská 92, České Budějovice, Jihočeský
ŘeditelIng. Břetislav Kábele
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce