Střední odborné učiliště

Střední odborné učiliště je odborná škola, je na periferii a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, hřiště a herna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Střední odborné učiliště má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá informatika, technický kroužek a rukodělný kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je U Sladovny 671, Blatná. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 383 412 320.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště
Střední odborné učiliště
U Sladovny 671, Blatná, Jihočeský
ŘeditelIng. Miroslav Čapek
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce