Střední odborné učiliště zemědělské a služeb

Střední odborné učiliště zemědělské a služeb je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, knihovna a herna.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, posilovna a sportovní areál. Specializované učebny jako například knihovna, učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici rukodělný kroužek, sport, informatika, keramika a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je nám. Republiky 86/V, Dačice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium.

Školní telefonní číslo je +420 384 420 453.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště zemědělské a služeb
Střední odborné učiliště zemědělské a služeb
nám. Republiky 86/V, Dačice, Jihočeský
ŘeditelMgr. Radek Hillay
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce