Střední průmyslová škola stavební

Střední průmyslová škola stavební je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Střední průmyslová škola stavební má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Střední průmyslová škola stavební má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá technický kroužek. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Resslova 2, České Budějovice. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 387 001 411.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební
Střední průmyslová škola stavební
Resslova 2, České Budějovice, Jihočeský
Webové stránkyStřední průmyslová škola stavební
ŘeditelRNDr. Vladimír Kostka
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce