Střední škola

Střední škola je jazyková škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody: stipendium, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz, knihovna a školní dvůr. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze, střední škola pořádá pro studenti školu v přírodě a má zahradu. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá výuka jazyků.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Emy Destinové 395, České Budějovice 2. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Vyšší odborná škola a Střední škola. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Vzdělání na této škole je placené. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 387 318 632.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola
Střední škola
Emy Destinové 395, České Budějovice 2, Jihočeský
Webové stránkyStřední škola
ŘeditelIng. Zdeňka Dočekalová
ZřizovatelVyšší odborná škola a Střední škola, s.r.o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce