Střední škola informatiky a právních studií

Střední škola informatiky a právních studií je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Střední škola informatiky a právních studií má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků, keramika, literárně dramatický kroužek a turistický kroužek.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Žižkova tř. 4, České Budějovice. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Jitka Pánová.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 386 360 759.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola informatiky a právních studií
Střední škola informatiky a právních studií
Žižkova tř. 4, České Budějovice, Jihočeský
Webové stránkyStřední škola informatiky a právních studií
ŘeditelMgr. Kateřina Cikánová
ZřizovatelJitka Pánová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce