Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, hřiště a školní dvůr.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště, posilovna a sportoviště. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika a výuka jazyků. Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Táboritská 941/II, Třeboň.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 384 721 216.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína
Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína
Táboritská 941/II, Třeboň, Jihočeský
ŘeditelIng. Aleš Vondrka, Ph.D.
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce