Střední škola T. G. Masaryka, Jindřichův Hradec, Husova 156

Střední škola T. G. Masaryka, Jindřichův Hradec, Husova 156 je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a herna.

Střední škola T. G. Masaryka, Jindřichův Hradec, Husova 156 má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Pro sportující děti je ve škole posilovna a sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například jazyková učebna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport a výuka jazyků. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Husova 156, Jindřichův Hradec. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 384 361 539.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola T. G. Masaryka, Jindřichův Hradec, Husova 156
Střední škola T. G. Masaryka, Jindřichův Hradec, Husova 156
Husova 156, Jindřichův Hradec, Jihočeský
Webové stránkyStřední škola T. G. Masaryka, Jindřichův Hradec, Husova 156
ŘeditelIng. Josef Janda
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce