Střední zdravotnická škola

Střední zdravotnická škola je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení, lyžařský kurz a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, střední škola pořádá exkurze a součástí školy je zahrada. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je posilovna. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici hudební výchova a zdravotnický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Klášterská 77/II, Jindřichův Hradec. Střední škola dává vzdělání s maturitou.

Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 384 361 787.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola
Střední zdravotnická škola
Klášterská 77/II, Jindřichův Hradec, Jihočeský
ŘeditelPhDr. Běla Picková
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce