Střední zdravotnická škola

Střední zdravotnická škola je odborná škola, leží v centru města a nabízí dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr a knihovna.

Střední zdravotnická škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, pořádá pro studenti školu v přírodě a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti.

Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Národní svobody 420, Písek. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 382 201 411.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola
Střední zdravotnická škola
Národní svobody 420, Písek, Jihočeský
ŘeditelPhDr. Helena Šatrová
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce