Církevní střední zdravotnická škola

Církevní střední zdravotnická škola je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: besídky, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, lyžařský kurz a centrum pro volný čas.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Církevní střední zdravotnická škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá keramika, technický kroužek, zdravotnický kroužek, sport, výuka jazyků, informatika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, tanečky a přírodovědný kroužek.

Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky. Adresa školy je Grohova 14, Brno. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Tuto školu zřizuje Kongregace milosrdných sester III.řádu sv.Františka.

Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 541 246 863.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Církevní střední zdravotnická škola
Církevní střední zdravotnická škola
Grohova 14, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyCírkevní střední zdravotnická škola
ŘeditelMgr. David Kasan
ZřizovatelKongregace milosrdných sester III.řádu sv.Františka
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce