Gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov

Gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, učitelé jezdí s studenty na exkurze a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti. Gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je posilovna, sportovní areál a sportoviště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Komenského 16/5, Vyškov. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou.

Školní telefonní číslo je +420 517 307 010.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
Gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
Komenského 16/5, Vyškov, Jihomoravský
Webové stránkyGymnázium a střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
ŘeditelRNDr. Václav Klement
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce