Gymnázium AKADEMIA

Gymnázium AKADEMIA je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, hřiště, školní dvůr a knihovna.

Gymnázium AKADEMIA má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a součástí školy je zahrada.

Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i hřiště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, jazyková učebna a učebna dějepisu.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a přírodovědný kroužek. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Rašelinová 2433/11, Brno. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem školy je soukromá společnost. Ve škole se hodnotí známkou. Rodiče dětí platí školné. Školní telefonní číslo je +420 544 211 547.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium AKADEMIA
Gymnázium AKADEMIA
Rašelinová 2433/11, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyGymnázium AKADEMIA
ŘeditelMgr. Darja Chládková
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce