Gymnázium Břeclav,

Gymnázium Břeclav, je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr, herna a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, střední škola pořádá exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště, posilovna, bazén, sportovní areál a ledová plocha. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, tanečky, přírodovědný kroužek, technický kroužek a sport. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole, v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, přes WiFi a přes WiFi.

Adresa školy je sady 28. října 1, Břeclav. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 519 326 162.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Břeclav,
Gymnázium Břeclav,
sady 28. října 1, Břeclav, Jihomoravský
Webové stránkyGymnázium Břeclav,
ŘeditelMgr. Eva Krutáková
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce