Gymnázium Globe

Gymnázium Globe je jazyková škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a kombinované studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, stipendium, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, posilovna a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze a vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a knihovna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici informatika, výuka jazyků a přírodovědný kroužek. V zázemí školy je školní klub. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Bzenecká 23, Brno. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je RNDr. Libuše Bartková. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Škole se hradí poplatek za studium, ale škola nabízí stipendium.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 544 218 778.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Globe
Gymnázium Globe
Bzenecká 23, Brno, Jihomoravský
ŘeditelRNDr. Libuše Bartková
ZřizovatelRNDr. Libuše Bartková
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce