Gymnázium Hodonín,

Gymnázium Hodonín, je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna a hřiště.

Specializované učebny jako například učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna fyziky. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, hudební výchova, keramika a zdravotnický kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Legionářů 1, Hodonín. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou.

Školní telefonní číslo je +420 518 342 558.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Hodonín,
Gymnázium Hodonín,
Legionářů 1, Hodonín, Jihomoravský
ŘeditelMgr. Jan Marenčík
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce