Gymnázium J. G. Mendela jeho zařízení

Gymnázium J. G. Mendela jeho zařízení je škola s všeobecně přírodovědným zaměřením, je v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: stipendium, výlety, sportovní den, lyžařský kurz a plavání. Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Gymnázium J. G. Mendela jeho zařízení má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova a přírodovědný kroužek.

V zázemí školy je školní klub, pedagogicko psychologická poradna a školní jídelna. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole, přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Mendlovo nám. č.p. 1, č.o. 3/4, Brno.

Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Ivo Procházka. Žáci jsou hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné, ale žáci mají možnost získat stipendium. Školní telefonní číslo je +420 543 211 790.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium J. G. Mendela jeho zařízení
Gymnázium J. G. Mendela jeho zařízení
Mendlovo nám. č.p. 1, č.o. 3/4, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyGymnázium J. G. Mendela jeho zařízení
ŘeditelIng. Ivo Procházka
ZřizovatelIng. Ivo Procházka
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce