Gymnázium Mojmírovo náměstí

Gymnázium Mojmírovo náměstí je sportovní škola s všeobecným zaměřením, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, stipendium, výlety, sportovní den a lyžařský kurz. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a sportovní areál.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Internet je dětem přístupný přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Mojmírovo náměstí 10, Brno. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zřizovatelem soukromé školy je Ctibor Nezdařil. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Vzdělání na této škole je placené. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 544 230 506.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Mojmírovo náměstí
Gymnázium Mojmírovo náměstí
Mojmírovo náměstí 10, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyGymnázium Mojmírovo náměstí
ŘeditelMgr. Petr Holeček
ZřizovatelCtibor Nezdařil
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce