Gymnázium Rájec-Jestřebí

Gymnázium Rájec-Jestřebí je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Gymnázium Rájec-Jestřebí má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a sportovní areál.

Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a jazyková učebna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků, přírodovědný kroužek a turistický kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 240, Rájec-Jestřebí. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Stanislav Laštůvka.

Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Rodiče dětí platí školné, ale škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 516 432 181.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Rájec-Jestřebí
Gymnázium Rájec-Jestřebí
Komenského 240, Rájec-Jestřebí, Jihomoravský
Webové stránkyGymnázium Rájec-Jestřebí
ŘeditelIng. Stanislav Laštůvka
ZřizovatelIng. Stanislav Laštůvka
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce