Gymnázium Střední pedagogická škola, Znojmo,

Gymnázium Střední pedagogická škola, Znojmo, je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, lyžařský kurz, bruslení, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna biologie, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, literárně dramatický kroužek, technický kroužek, výuka jazyků, keramika a hudební výchova. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Pontassievská 3, Znojmo. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 515 158 101.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Střední pedagogická škola, Znojmo,
Gymnázium Střední pedagogická škola, Znojmo,
Pontassievská 3, Znojmo, Jihomoravský
Webové stránkyGymnázium Střední pedagogická škola, Znojmo,
ŘeditelRNDr. Leoš Gretz
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce