Gymnázium T. G. Masaryka

Gymnázium T. G. Masaryka je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, besídky, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Gymnázium T. G. Masaryka má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá výuka jazyků a sport. Internet je dětem přístupný přes WiFi a v učebnách informatiky.

Adresa školy je Dukelské náměstí 7, Hustopeče. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 519 360 560.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium T. G. Masaryka
Gymnázium T. G. Masaryka
Dukelské náměstí 7, Hustopeče, Jihomoravský
Webové stránkyGymnázium T. G. Masaryka
ŘeditelMgr. Jan Sedláček
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce