Gymnázium Židlochovice

Gymnázium Židlochovice je škola s všeobecným zaměřením, je v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a školní dvůr. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a sportovní areál.

Gymnázium Židlochovice má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, keramika a rukodělný kroužek. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Tyršova 400, Židlochovice.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 547 231 476.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Židlochovice
Gymnázium Židlochovice
Tyršova 400, Židlochovice, Jihomoravský
Webové stránkyGymnázium Židlochovice
ŘeditelRNDr. Jiří Kubeš
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce