Integrovaná střední škola Slavkov u Brna

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna je odborná škola, leží v rušné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách a mezinárodní spolupráce se školami.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Součástí školy je i sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Ve škole funguje školní jídelna. Adresa školy je Tyršova 479, Slavkov u Brna. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 544 221 581.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
Tyršova 479, Slavkov u Brna, Jihomoravský
Webové stránkyIntegrovaná střední škola Slavkov u Brna
ŘeditelMgr. Vladislava Kulhánková
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce