Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov

Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a školní dvůr.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole hřiště, posilovna a sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna zeměpisu, učebna dějepisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a jazyková učebna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport a tanečky. Ve škole funguje školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Komenského 549, Kyjov. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 518 612 778.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov
Komenského 549, Kyjov, Jihomoravský
ŘeditelMgr. Renáta Soukalová
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce