Masarykova střední škola Letovice

Masarykova střední škola Letovice je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

Masarykova střední škola Letovice má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna fyziky, učebna chemie, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, technický kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Tyršova 500, Letovice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 516 474 878.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Masarykova střední škola Letovice
Masarykova střední škola Letovice
Tyršova 500, Letovice, Jihomoravský
Webové stránkyMasarykova střední škola Letovice
ŘeditelIng. Helena Marešová
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce