Moravské gymnázium Brno

Moravské gymnázium Brno je jazyková škola, je v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a bruslení. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, střední škola pořádá exkurze a vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Moravské gymnázium Brno má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, jazyková učebna a učebna informatiky. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků a přírodovědný kroužek.

Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Veveří 30, Brno. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Jaromír Jeřábek.

Ve škole se hodnotí známkou. Rodiče dětí platí školné. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 541 214 125.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Moravské gymnázium Brno
Moravské gymnázium Brno
Veveří 30, Brno, Jihomoravský
ŘeditelRNDr. Miroslav Štefan
ZřizovatelIng. Jaromír Jeřábek
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce