Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, knihovna, posilovna, tělocvična a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, střední škola pořádá exkurze, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i posilovna, sportovní areál, sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna praktického vyučování a jazyková učebna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je výuka jazyků, zdravotnický kroužek a sport.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Nad Čertovkou 18, Blansko. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 516 418 980.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
Nad Čertovkou 18, Blansko, Jihomoravský
Webové stránkyObchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
ŘeditelIng. Petr Bouda
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce