Soukromá střední odborná škola Břeclav

Soukromá střední odborná škola Břeclav je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední škola má zahradu. Pro sportující děti je ve škole hřiště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování.

Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Mládežnická 3, Břeclav. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Petr Rampula.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 519 321 866.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Soukromá střední odborná škola Břeclav
Soukromá střední odborná škola Břeclav
Mládežnická 3, Břeclav, Jihomoravský
Webové stránkySoukromá střední odborná škola Břeclav
ŘeditelMgr. Jitka Konečná
ZřizovatelIng. Petr Rampula
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce