Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická

Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Slovácká 1a, Břeclav.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zřizovatelem soukromé školy je Paedr. Dana Neprašová. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škole se hradí poplatek za studium. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 519 326 067.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická
Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická
Slovácká 1a, Břeclav, Jihomoravský
Webové stránkySoukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická
ŘeditelIng. Šárka Kamenská
ZřizovatelPaedr. Dana Neprašová, Ilona Reichmannová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce