Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče

Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna chemie, učebna biologie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici informatika.

V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Masarykovo nám. 1, Hustopeče. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 519 411 171.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče
Masarykovo nám. 1, Hustopeče, Jihomoravský
Webové stránkyStřední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče
ŘeditelIng. Zdeněk Hrabal
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce