Střední odborná škola a střední odborné učiliště Kuřim

Střední odborná škola a střední odborné učiliště Kuřim je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, plavání, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr a hřiště.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště Kuřim má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, pořádá pro studenti školu v přírodě a má zahradu. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Kuřim má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportovní areál, hřiště a bazén. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna praktického vyučování, učebna informatiky a jazyková učebna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je technický kroužek a informatika.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje navazující připravné kurzy. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole, přes WiFi a přes WiFi. Adresa školy je Křížkovského 48, Kuřim. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Zřizovatelem soukromé školy je Město Kuřim. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 541 231 038.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště Kuřim
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Kuřim
Křížkovského 48, Kuřim, Jihomoravský
Webové stránkyStřední odborná škola a střední odborné učiliště Kuřim
ŘeditelIng. Vojtěch Novotný
ZřizovatelMěsto Kuřim
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce