Střední odborná škola MORAVA

Střední odborná škola MORAVA je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, pořádá exkurze a střední odborná škola MORAVA pořádá pro studenti školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Specializované učebny jako například učebna informatiky a jazyková učebna.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Řehořova 5, Brno. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Český svaz žen. Žáci jsou hodnoceni známkou.

Škole se hradí poplatek za studium. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 606 661 464.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola MORAVA
Střední odborná škola MORAVA
Řehořova 5, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyStřední odborná škola MORAVA
ŘeditelMgr. Dana Vérostová
ZřizovatelČeský svaz žen
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce