Střední odborná škola Znojmo

Střední odborná škola Znojmo je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr a hřiště. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna praktického vyučování a učebna chemie. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá výuka jazyků, sport, informatika, přírodovědný kroužek a technický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole. Adresa školy je Dvořákova 19, Znojmo. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 515 225 280.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola Znojmo
Střední odborná škola Znojmo
Dvořákova 19, Znojmo, Jihomoravský
Webové stránkyStřední odborná škola Znojmo
ŘeditelIng. Josef Brouček
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce