Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Zámek 35, Lomnice u Tišnova. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Zřizovatelem soukromé školy je Svaz českých a moravských spotřebních družstev.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 549 450 222.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD
Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD
Zámek 35, Lomnice u Tišnova, Jihomoravský
Webové stránkyStřední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD
ŘeditelMgr. Eva Juríková
ZřizovatelSvaz českých a moravských spotřebních družstev
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce