Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Přímětická 50, Znojmo.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Zřizovatelem soukromé školy je Svaz českých a moravských spotřebních družstev. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 515 226 456.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD
Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD
Přímětická 50, Znojmo, Jihomoravský
Webové stránkyStřední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD
ŘeditelMgr. Libor Hanzal
ZřizovatelSvaz českých a moravských spotřebních družstev
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce