Střední průmyslová škola Brno

Střední průmyslová škola Brno je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, učitelé jezdí s studenty na exkurze a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti. Ve škole jsou specializované učebny, například jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy, učebna fyziky a učebna informatiky.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Sokolská 1, Brno.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 541 427 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola Brno
Střední průmyslová škola Brno
Sokolská 1, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyStřední průmyslová škola Brno
ŘeditelIng. Ladislav Němec
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce