Střední průmyslová škola stavební Brno

Střední průmyslová škola stavební Brno je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz a školní dvůr. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna a hřiště.

Střední průmyslová škola stavební Brno má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna fyziky, jazyková učebna a knihovna.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a keramika. V zázemí školy je školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Kudelova 8, Brno. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 545 321 210.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební Brno
Střední průmyslová škola stavební Brno
Kudelova 8, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyStřední průmyslová škola stavební Brno
ŘeditelIng. arch. Pavel Sáňka
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce