Střední škola André Citroëna Boskovice

Střední škola André Citroëna Boskovice je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště, školní dvůr a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, hřiště, bazén a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, technický kroužek a přírodovědný kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je nám. 9. května 2a, Boskovice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 516 453 041.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola André Citroëna Boskovice
Střední škola André Citroëna Boskovice
nám. 9. května 2a, Boskovice, Jihomoravský
ŘeditelRNDr. Karel Ošlejšek
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce