Střední škola automobilní Kyjov

Střední škola automobilní Kyjov je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a mezinárodní spolupráce se školami.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a pořádá exkurze. Součástí školy je i sportovní areál a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Ve škole funguje školní jídelna.

Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Nádražní 471, Kyjov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 518 612 384.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola automobilní Kyjov
Střední škola automobilní Kyjov
Nádražní 471, Kyjov, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola automobilní Kyjov
ŘeditelIng. František Mazal
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce