Střední škola cestovního ruchu a gastronomie

Střední škola cestovního ruchu a gastronomie je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami a školní dvůr. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední škola má zahradu. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků a rukodělný kroužek.

Přístup na internet je možný přes WiFi. Adresa školy je Masarykova 12, Blansko. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem školy je soukromá společnost. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Vzdělání na této škole je placené. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 516 411 755.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola cestovního ruchu a gastronomie
Střední škola cestovního ruchu a gastronomie
Masarykova 12, Blansko, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola cestovního ruchu a gastronomie
ŘeditelMgr. Marta Truhlářová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce