Střední škola dopravy

Střední škola dopravy je odborná škola a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, lyžařský kurz a školní dvůr. Pro sportující děti je ve škole posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a jazyková učebna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Střední škola dopravy má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je nám. Klášterní 127, Moravský Krumlov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 515 322 238.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola dopravy
Střední škola dopravy
nám. Klášterní 127, Moravský Krumlov, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola dopravy
ŘeditelIng. Jiří Psota
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce