Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice

Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, hřiště, knihovna, školní dvůr a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, tanečky, technický kroužek a výuka jazyků.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola dělá pro děti navazující připravné kurzy. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Sokolnice 496. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 544 224 634.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
Sokolnice 496, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
ŘeditelIng. Oldřich Životský
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce