Střední škola F. D. Roosevelta Brno

Střední škola F. D. Roosevelta Brno je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup a plavání. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, bazén a posilovna. Specializované učebny jako například knihovna, učebna chemie, učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední škola F. D. Roosevelta Brno má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Křižíkova 11/1694, Brno. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou, střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání bez výučního listu. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 539 086 672.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola F. D. Roosevelta Brno
Střední škola F. D. Roosevelta Brno
Křižíkova 11/1694, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola F. D. Roosevelta Brno
ŘeditelIng. Miroslava Zahradníková
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce